HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Kalite Önceliğimizdir!

Başkent Sac Profil olarak, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu yüksek kaliteli ürünleri, uluslararası kalite yönetim sistemlerince belirlenmiş standartlarda temin ve tedarik ederek, onlara güvenilir bir hizmet anlayışı sunar.

Misyon

Firmamız ,malzemenin belirtilen termin tarihlerinde teslimini yapmayı her şeyden fazla önemser. Talep edilen ürünleri zamanında ve eksiksiz şekilde teslim etmek iş anlayışımızı oluşturmaktadır. Geniş satış ve dağıtım ağı ile Türkiye’nin her noktasına kendi araç filomuz ile hizmet sunmak iş yapma prensiplerimizi belirlemektedir.

Vizyon

Başkent Sac Profil, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz arasında sağlam bir köprü görevi görmektedir. Güçlü tedarik kabiliyeti ile malzeme teslimatındaki performansı iyileştirerek müşterinin memnuniyetini artırmak firmamızın edindiği bir misyondur. Müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılayarak kaliteyi artırmak ve pazardaki değişikliklere kısa zamanda cevap verebilmek firmamızın vizyonunu oluşturmaktadır.

rolled-metal-products-different-profiles-and-tubes-.jpg

Bizler, yaşamımızda kalitenin oldukça önemli olduğuna inanıyoruz. Bu inanç doğrultusunda, profil, sac ve demir sektörüne yepyeni bir soluk getiren ve hizmetlerinde mutlak kaliteyi esas alan bir firmayız. Bizler müşterilerinin kalite ihtiyacını, sektörel faydaları göz önüne alarak en profesyonel şekilde çözmekteyiz.

İLETİŞİM

Bize Ulaşın

Bizlere mesai saatlerimiz içerisinde çağrı merkezi numaralarımız üzerinden, 7/24 e-mail üzerinden dönüş yapabilirsiniz.

Adres ve iletişim bilgileri

Mesaj Gönderin

İletişim

CopyrIght © 2021 bAŞKENT PROFİL BORU SAC DEMİR SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ